آموزش وردپرس قالب وردپرس قالب رايگان وردپرس درس وردپرس
دوره جامع نخبگان مالیاتی - مرجع مشاوران مالیاتی ایران | آموزش مالیات | ارزش افزوده | اظهارنامه مالیاتی | مشاوره مالیاتی | مالیات

دوره جامع نخبگان مالیاتی

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
۱.۹۵۰.۰۰۰ تومان
دوره جامع نخبگان(مشاوران)مالیاتی 99

سلام دوست من

از اینکه تصمیم گرفتی در این دوره بسیار مهم و کاربردی ثبت نام کنی خیلی خوشحالم.

امیدوارم در پایان دوره به همه اهداف خودت برسی.

در طول دوره همراه تو هستم.

قبل از اینکه ادامه بدی حتما به ناحیه کاربری خودت مراجعه کن و نام و نام خانوادگی خودت رو به فارسی تایپ کن، چرا که گواهینامه های صادره مطابق اطلاعات تکمیلی شما صادر می شود.

نکات مهم قبل از شروع دوره

این دوره دارای سیزده درس که هر درس نیز دارای چندین محتوا ، بهمراه تکالیف مرتبط است.

۱-محتواهای درس ها شامل فیلم و جزوات و کتابهای همراه است .لطفا قبل از ورود به درس های بعدی حتما چندین بار محتوای مربوط به هر درس را کامل ببین و بخون و هر جا که سوال داشتی ، میتونی سوالت رو بپرسی و من سوالات شما عزیزان را پاسخ خواهم داد.

۲-هر محتوای درسی شامل تکالیف مشخص شده می باشد.اگه علاقه مند هستی که از این دوره نتیجه بگیری حتما تکالیف مربوطه رو انجام بده و برای ما ارسال کن.

۳-تمامی محتوای مربوطه قابلیت دانلود را داشته ولیکن شما در هر زمان و به صورت آنلاین ،از طریق (کامیپوتر خانگی،لبتاب،تبلت و گوشی)به راحتی میتوانی از مطالب درس ها استفاده کنی.

۴-برای هر درس تالار گفتگوی مخصوص شرکت کنندگان آماده شده که دوستان می توانند سوالات و نظرات خودشون رو در تالارمخصوص ارائه نمایند و بقیه افراد و استاد نیز به جمع بندی نظرات و پاسخگویی سوالات می پردازد.

۵-در پایان دوره شرکت کنندگان در دوره می توانند در آزمون تعیین سطح مشاوران مالیاتی ایران شرکت نمایند،در صورتی که ۷۰ درصد نمره را کسب نمایند پس از مصاحبه ویدئویی با استاد به عنوان نماینده مرجع مشاوران مالیاتی ایران معرفی می شوند .

۶-مخاطبین این دوره مدیران کسب و کارها ،مدیران مالی ،حسابداران و علاقه مندان به کار مشاور مالیاتی می باشند. و نکات مطرح شده ،پاسخگوی نیاز تمامی عزیزان خواهد بود.

×

سلام

× سوالی داری؟چت با واتساپ